#cap1

 

 
 
 

Boztepe Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN’ İftar yemeği verdi…

13/07/2015

 

     Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN, Ramazan ayı münasebetiyle yapımı devam eden İlçemiz çok amaçlı Kültür merkezi ( Pazaryeri) de Cumartesi akşamı yaklaşık 1000 kişiye iftar yemeği verdi.

    Vermiş olduğu iftar yemeğine; AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih ÇETİNKAYA, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa KENDİRLİ, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ, 22. Dönem Milletvekili Hacı TURAN, Boztepe Kaymakamı Mahmut ŞENER, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip SOYSAL, AK Parti Boztepe İlçe Başkanı Bekir DALGALI, İl Genel Meclis Üyesi Levent ALTUNTAŞ,  Boztepe Belediyesi Meclis Üyeleri, Boztepe ilçesine Bağlı  Köy Muhtarları, Daire Müdürleri , çok sayıda davetli ve İlçemiz halkı katıldı.

     İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN; Öncelikle tutmuş olduğumuz oruçların, yapmış olduğumuz ibadetleri Cenab-ı Hakk kabul buyursun."Zaman ve mekân insan hayatında önemli iki konudur. Olaylar ve insanlar zaman ve mekân ile bir anlam kazanır. Zaman içinde bazı bölümler var ki, daha bir önem arz eder. Birlik, Beraberlik, Kardeşlik ve Hoşgörü daha fazla bir anlam kazanır. Ramazan ayı da bu zaman dilimlerinden biri ve daha önemlisidir. Şeytanın bile Allah'ın rahmetinden ümit ettiği böyle bir zamanda biz insanların bu ayın rahmet ve bereketinden bihaber olmamız düşünülemez.

    Sorunlarımızı çözmemizde hoşgörü ve kardeşlik duygularının önemi küçümsenemez. Hoşgörü ve kardeşlik için bu mübarek Ramazan ayı bir fırsattır. Dayanışma ve yardımlaşma bu zamanlarda daha bir anlam kazanmaktadır. Tesis edilen barış ve huzur ortamının varlığına ve devamına her zamankinden daha çok muhtaç olduğumuz şu zamanlarda bu günlerin kıymetini bilmeliyiz dedi.

    Belediye  Başkanımız Ramazan AYDIN , 11 Ayın Sultanı Ramazan'da İlçe halkıyla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirterek, iftar yemeğine katılan Boztepelilere ve tüm davetlilere teşekkür dereken Pazartesi günü idrak edeceğimiz Kadir Gecelerini kutlamayı da unutmadı.

     Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN’ın konuşmasından sonra Kırşehir Milletvekili Salih ÇETİNKAYA, AK Parti İl Başkanı Mustafa KENDİRLİ ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ birer konuşma yaparak iftar yemeğine katılan davetlilerin Pazartesi günü idrak edeceğimiz Kadir gecelerini ve Bayramlarını kutlayarak birlik beraberlik içinde geçirmelerini dilerken bu iftar yeğini düzenleyen ve bizleri bu ortam da siz değerli Boztepeliler buluşmamızı sağlayan değerli Boztepe Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN’na teşekkür ederiz dediler.

    Yemek sonrasında ilçemiz caddelerinde dolaşıp çay ocağında çay içen ve Boztepeliler ile sohbet eden davetli ve misafirlerimiz kılınan namazın ardından ilçemizden ayrıldılar. 

     

 
    Anasayfa | Başkan | Meclis | Kurumsal | Boztepe | Güncel | Projeler | İletişim

     

      Copyright © 2013 Boztepe Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır.