#cap1

 

 
 
 

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95. yıl dönümü İlçemizde Kutlandı…

30/10/2018

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm Yurtta olduğu gibi İlçemizde de coşkulu bir şekilde kutlandı.

     İlk tören 28 Ekim  Pazar günü İlçemiz Çarşı merkezinden kortej halinde yürüyerek Atatürk anıtının bulunduğu Kaymakamlık Bahçesine kadar gelindi burada Saat 13.00 da sırasıyla, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çeleklerinin konulması ardından Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95. yıl dönümü çelenk koyma programı sona erdi.

     Program 29 Ekim Pazartesi günü program Saat 9.30 da Boztepe Kaymakamımız Nurullah Cemil ERCİYAS tarafından tebriklerin kabul edilmesinin ardından Boztepe Kapalı Spor Salonundaki programa geçildi

     Buradaki programa Boztepe Kaymakamımız Nurullah Cemil ERCİYAS, İlçe Jandarma Alay Komutanı Mehmet DUMAN, Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN, İlçemiz Daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, İlçemiz Halkı, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

       Program İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkanımız tarafından törene katılan Öğrenci, Öğretmen ve Boztepe halkının bayramlarının kutlanmasıyla başladı. Daha sonra Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından ilçemiz kutlama komitesine çiçek takdiminin ardından İstiklal Marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmak üzere İlçemiz Kaymakamımız Nurullah Cemil ERCİYAS ’in konuşmalarının ardından Şiirlerin okunması ile kutlama programına devam edildi.

     Kutlama programı İlçemiz Öğrencileri arasın da yapılan Şiir, Resim ve Kompozisyon yarışmalarında dereceye giren Öğrencilerine ödüllerini İlçe Kaymakamımız Nurullah Cemil ERCİYAS ve Belediye Başkanımız Ramazan AYDIN tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından Boztepe Çok Programlı Lisesi Bando Takımının eşliğinde yapılan geçiş töreniyle Kutlama Programı sona erdi...
     

 
    Anasayfa | Başkan | Meclis | Kurumsal | Boztepe | Güncel | Projeler | İletişim

     

      Copyright © 2013 Boztepe Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır.