#cap1

 

 
 
 

Belediye Başkanlığımızın Düzenlemiş olduğu HASAT FESTİVALİ, yoğun bir katılım ve coşku ile gerçekleşti

26/08/2019

 

       Belediye Başkanlığımızın Düzenlemiş olduğu HASAT FESTİVALİ, yoğun bir katılım ve coşku ile gerçekleşti.

       Hasat Festivalimizin açılış törenine Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İLHAN, Kırşehir Vali Yardımcısı Ramazan YILDIRIM, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş ALTIOK, Özbağ Belediye Başkanı Rasim ARAZAY, Kırşehir CHP İl Başkanı  Baran GENÇ, İyi Parti İl Başkanı Müfit GÖÇEN, Kırşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Osman UÇAR, Asaf KAYAOĞLU, Nuri ARAZ, Başar ALTUNTAŞ, Esnaf Odaları Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri çok sayıda misafir ve İlçemiz vatandaşları katıldı.

      Hasat Festivalimizin açılış konuşmasını Belediye Başkanımız Hüseyin TAKAN, yaptı. Konuşmasında Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Sosyal Dayanışma ve Kaynaşmayı amaç edinerek böyle bir etkinlik düzenlemiş bulunuyoruz

     31 Mart 2019 Seçimleri sonrasında ‘’Martın Sonu Bahardır’’  sloganı ile çıktığımız bu yolda tek hedefimiz vardı , bize oy versin yada vermesin her kesime ulaşmaya çalışmak. Herkesin elini sıkmaya gönüllerini dokunmaya çalıştık. Tüm vatandaşlarımızla görüşerek İlçemizin sorunlarını dinledik, onlarla beraber teşhis koyduk, Onların karşısına çöcüm önerileri ile çıktık. En güzeli de gönüllere girdik. Siz Boztepelilerin vermiş olduğu bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız dedi.

      Göreve gelir gelmez hemen çalışmalarımıza başladık, İlçemiz sorunlarını eimizden geldiği ve maddi imkânlarımız ölçüsünde çözmeye gayret ettik. Bu arada Belediyemizi devir aldığımızda kısıtlı dar bütçemiz vardı, toplam borcumuz 10.638 bin lira idi, Ama bunu bahane etmedik, elimizden geldiğince Belediyemiz Personelleri ile birlikte çalışmaya var gücümüzle gayret göstermeye ve ciddi bir şekilde tasarruf etmeye başladık. Borcumuzu 100 gün zarfında 400 bin lira tasarruf ederek , borcumuzu düşürmeye başladık.Tabi bununla yetinecek değiliz dedi. Çalışmalarımıza devam edip Boztepe’mizi daha güzel yapmak için var gücümüzle çalışacağız diyerek.

    Hasat Festivaline katılan herkese teşekkür eden Belediye Başkanımız Hüseyin TAKAN, Boztepelilerin her zaman birlik ve beraberlik içinde olduğunu belirterek Festivalimize gelerek bizleri onurlandıran siz değerli misafirlerimize teşekkür ederek eğlenceli saatler diledi.

    Festival Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin EKİCİOĞLU ve Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İLHAN’ın,  Konuşmalarının ardından, Sanatçı Umut YOLDAŞ, Fazı BATI ve Dans Gösterisi, Sanatçı Emel TAŞCIOĞLU, Havai Fişek Gösterisi ve Sanatçı Mustafa ÖZASLAN ve Grup ÇIĞ grubunun muhteşem bir müzik ziyafeti ile Festivalimize katılan misafirlerimize güzel bir gece yaşattılar.

      

 
    Anasayfa | Başkan | Meclis | Kurumsal | Boztepe | Güncel | Projeler | İletişim

     

      Copyright © 2013 Boztepe Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır.