#cap1

 

 
 
 
   1- BAŞKANIN MESAJI
 
   2- BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
 
   3- YAPMAK İSTEDİKLERİMİZ
 
   4- ESKİ BAŞKANLAR
BAŞKANIN MESAJI

 

Değerli hemşehrilerim;

       29 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

        Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzelBOZTEPE’mize  bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

       Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Boztepeli lerden aldığımız destekle, ‘işimiz de gücümüz de’  Boztepe  olacaktır.

        İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Boztepe nin hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.   Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek, modern bir Boztepe en büyük hedefimizdir.

        El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle Boztepe nin eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle, rekreasyon alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

       Boztepe  büyük düşündü ve bizi bağrına bastı. Beklentilerin farkında olarak, Boztepe nin her alanda zirveye taşıyacağımızın ve tüm Boztepelilerin belediye başkanı olacağımın sözünü veriyorum.

  Ramazan AYDIN

Boztepe Belediye Başkanı

     

 
    Anasayfa | Başkan | Meclis | Kurumsal | Boztepe | Güncel | Projeler | İletişim

     

      Copyright © 2013 Boztepe Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır.